סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-8306666
kiryatmo@matnasim.org.il
פקס: 04-8306661

דבר יו"ר הנהלת רשת המתנ"סים

עומר זוהר

עוד שנה עברה ואנו ברשת המתנ"סים של קריית מוצקין חוגיים עשרים שנות פעילות של הרשת. עשרים שנים של פעילות ענפה בה לוקחים חלק כל שנה יותר ויותר תושבים בני כל הגילאים, החל מהגיל הרך במעונות היום ועד לגימלאי העיר.

מאז הקמתה של הרשת ע"י ראש העיר, היא שמה לעצמה כמטרה להוביל את העשייה העירונית בתחומי התרבות, החברה, הנוער והקהילה. כל זאת תוך שימת דגש על שיפור השירות לאזרח, מתוך כוונה לענות על צרכי הקהילה ומתוך רצון שכל אחד ואחת מכן ימצא את הפעילות המתאימה לו. אני שמח שגם השנה, בעזרתם של העובדים המצוינים של הרשת, עמדנו במשימה זו והצלחנו לזכות באמון שלכם האזרחים, ולהרחיב את פעילותינו משמעותית.

המשכנו לפתח את מסגרות הגיל הרך ולהרחיב משמעותית את פעילות המעונות, צהרונים וקייטנות - ובספטמבר הקרוב נחנוך את המעון החדש- מעון ברושים- בשכונת נווה גנים, הרחבנו את פעילות הספורט והשנה בעידודו הפעיל של ראש העיר חנכנו את מפעל הכדורשת שבו לוקחות חלק עשרות משפחות, השקענו במרכז הנופש והספורט ספורטלי לרווחת המנויים, והמשכנו לפתח את פעילות הגימלאים, עולם החי פארק, הספרייה העירונית וכמובן, היכל התיאטרון שממשיך להרחיב את קהל לקוחותיו ואת הרפטואר התרבותי שלו.

אני גאה להיות חלק ממערכת של עובדים מסורים העומדים בוקר וערב לרשות הקהל הרחב ופועל עבורכם, תושבי העיר, מתוך רצון להגשים את חזונו של ראש העיר - עיר פורחת ומשגשגת , עיר שבה "כל תושב נחשב" .

בהזדמנות זאת , ברצוני להודות לחברי הנהלת הרשת איל אורן, מוטי דגן, רפי גדרון, רפאל רוימי, משה וינקלר, יוסי אביסרור, רחמים נינו, אשר וחניש, אבי סולומון, יוסי מרקוביץ, יניב ציטרין, יוסי קורנברג, ומנכל רשת המתנסים, מנחם שינדלר והחברה למתנ״סים שמגדישים ממרצם ויכולתם בכדי שהרשת תמשיך לפרוח ולשגשג

לכם, תושבי קריית מוצקין היקרים,

אני מאחל שנת פעילות ברוכה, פורייה ומהנה.

בברכת שנת פעילות מוצלחת,

עומר זוהר

יו"ר הנהלת רשת המתנ"סים

  • עורך דין בקריות
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים