דבר ראש העיר

תושבים יקרים,

רשת המתנ"סים בקריית מוצקין הינה מהמובילות בישראל.

גם השנה, כבכל שנה, אלפים מתושבי העיר ימשיכו ליהנות ממגוון הפעילויות של הרשת ובכללם פעוטות בגיל הרך, בוגרים, מבוגרים וגמלאים. השנה אנו צופים גידול נמשך בפעילות הצהרונים הכוללת שירות הסעות, ארוחות מזינות, חוגים ופעילות של תום יום לימודים וכמובן, מגוון רחב של קייטנות העשרה בעונת הקיץ.

בימים אלה אנו נמצאים בשלבים מתקדמים לאישור התכנית להקמת מרכז רב תכליתי אשר ישתרע על פני שטח של כ- 30 דונם ויוקם בשכונה החדשה 'משכנות האמנים'. המרכז החדש יהווה קורת גג למגוון פעילויות לכלל האוכלוסייה ויכלול בין היתר אולמות ספורט ומחול, קונסרבטוריון ואולם קונצרטים, סטודיו לאומנות לחימה, מגרש קט רגל עם חדרי הלבשה ומלתחות, מעון יום, קפיטריה ועוד.

שתי 'ספינות הדגל' של רשת המתנ"סים בכלל והעיר קריית מוצקין בפרט – גן החיות ה"חי-פארק" והיכל התיאטרון העירוני – ממשיכות לגוון ולהעשיר את תפריטי ההפעלות והמופעים שלהן ומושכות זרם גדל וגובר של מבקרים.

החי-פארק, הנחשב לגן החיות היפה בישראל, מהווה מוקד משיכה ארצי מדן ועד אילת ואילו היכל התיאטרון העירוני, נחשב למרכז התרבות של הצפון, אשר מציע מגוון רחב של מופעים לכל סוג של קהל, חניה מרווחת ואיכות תרבותית.

גם הספרייה העירונית זוכה לשדרוג ומגדילה את מספר הכותרים והספרים שהיא מציעה למבקריה, ומרכז הספורט "ספורטלי" שעבר שדרוג משמעותי העונה והתחדש במועדון כושר משוכלל.

קריית מוצקין ממשיכה להיות עיר נושמת תרבות ומובילה בתחומי החינוך, איכות הסביבה, הניקיון והיופי. אני מבטיח לכם כי נמשיך לפעול בכול כוחנו על מנת לשמור על מעמדנו הייחודי באזור.

אאחל לכולכם שנת פעילות ענפה וברוכה.

שלכם,

חיים צורי

ראש העיר

powered by ATARIX