סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-8306666
kiryatmo@matnasim.org.il
פקס: 04-8306661

כנס סיכום שנה למדריכי הסדנאות להכרת הסמארטפון במסגרת הפרויקט " מחוברים לגיל הזהב"

 תמונת הצוות תמונת הצוות

400 איש השתתפו השנה ב- 40 סדנאות של"מ להכרת הסמארטפון

ביום 18/7/18 נערך במרכז פארטנר בראש העין כנס סיכום שנה למדריכי הסדנאות להכרת הסמארטפון במסגרת הפרויקט " מחוברים לגיל הזהב". המיזם משותף לחברת פרטנר ולתנועת של"מ ומובילה אותו ד"ר יעל ברנהולץ.
לאחר מפגש רעים ליד שולחנות עם שתיה וכבוד קל באדיבות חברת פרטנר, התאספנו באולם בו נערך הכנס. פתחה את האירוע טיליה תורן, אשת הקשר מחברת פרטנר, דברה על הקשר המוצלח בין המתנדבים לחברת הטלפונים ועל המעבר משלב הפיילוט לפריסה רחבה יותר של הפרויקט. כמו כן ציינה את הצטרפותן של נשות "אמונה" למיזם.
הגב' אורנית דקל, מנכ"לית תנועת של"מ הודתה לצוות המוביל ולכל מי שנתן ידו להצלחת האירוע.
ד"ר יעל ברנהולץ, שעומדת בראש המיזם, שבחה את קהל המדריכים הפועלים למימוש והרצת הרעיון והראתה לנו ממצאי משוב המלמדים על שביעות רצונם הרבה של התלמידים המשתתפים במיזם. כמו כן הציגה בפנינו פרטים על היקף המיזם שהלך וגדל במשך השנתיים:

  שנת תשע"ז שנת תשע"ח
 מספר הסדנאות 10 40
 מספר המדריכים 10 33
 מספר המשתתפים 100 400

אכן גידול מרשים ביותר ופנינו להמשך הרחבה ואף הכפלה של המספרים.
הרצאה מאוד מעניינת קבלנו מד"ר סיגל נעים, מרצה באוניברסיטת אריאל, על ממצאי המחקר שעשתה אודות הגיל החכם ברשתות החברתיות – דפוסי שימוש ופעילות בפייסבוק".
התכבדנו בארוחת צהריים עשירה בחדר האוכל הענק של חברת פרטנר ואחריה הגיע החלק של למידת עמיתים. את החלק הזה פתח חברנו יוסי ניר העוסק בצילום, בהרצאה מעניינת ומהנה והעשיר אותנו בידע אודות הצילום בסמארטפון. יוסי לימד אותנו את עקרונות הצילום ונתן לנו טיפים וטריקים מועילים ומפתיעים בצילום בסמארטפון. כל זאת, כמובן, בליווי מצגת עם תמונות שהמחישו לנו את הנאמר. הקהל הודה לו במחיאות כפיים נלהבות.
הנושא הבא החשוב והמועיל לעבודתנו שהובא בפנינו ע"י מספר חברים היה שימוש באביזרים לחבור הטלפון החכם לאמצעי הקרנה על מסכים שונים ומצגות הדרכה. על כך נתונה תודתנו ליורם ירון, ראובן דרפר, בני רייכרט, יוסקה מאיר וישי טל.
אכן היה זה יום מוצלח ביותר, העשרנו את ידיעותינו ונהנינו מכל רגע ועל כך התודה והברכה לחברת "פרטנר" ואורנית דקל מנכ"לית "תנועת של"מ" . תודה לחברת "תפוח" על חומרי ההדרכה. תודה לדר' יעל ברנהולץ, טיליה תורן, לכל הצוות המוביל וכמובן למדריכים, שעושים בהתנדבות עבודת קודש . יישר כוח!

כתבה: הדסה שפינר

צילמו: הדסה שפינר ויוסי ניר 

 

  • הצהרת נגישות -
  • מתנסנט | חוגים