סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-8306666
kiryatmo@matnasim.org.il
פקס: 04-8306661

מפגש חגיגי לסיום שנת התנדבות של מתנדבי ק. מוצקין

 תמונה מתוך הערב תמונה מתוך הערב תמונות מהערב

עם סיום שנת ההתנדבות תשע"ח של מתנדבי קרית מוצקין התקיים טקס סיום במתנ"ס גושן.

קהל רב גדש את האולם, נהנה מהכיבוד ובעיקר ממפגשי הרעים. האווירה היתה חגיגית ועליזה. חיבוקים לא נחסכו וצהלות שמחה נשמעו מכל עבר.

את הטכס פתחה שרי כלפון, רכזת סניף של"מ בקרית מוצקין. בדברי סיכום של הפעילויות, הטיולים והאירועים הרבים, שהיו לנו השנה. כמו כן ציינה כי מספר מתנדבי של"מ מוצקין כיום עולה על 800. את דבריה סיימה בדברי תודה וברכה לראש העיר מר חיים צורי וצוותו, לאביבה סגל, אחראית תרבות, שרון כהנא מנהלת מתנ"ס גושן וכן לכל הצוות העובד במקום, תודות נתנו למנחם שינדלר, מנהל מתנ"ס קריית מוצקין וכמובן למתנדבים ולרכזים העושים עבודת קודש. אחרי שרי נשא דברים מנחם שינדלר ובין היתר לימד אותנו לראות בכל משבר מבשר - בהיפוך אותיות ואכן כדאי לראות בכל משבר או בעיה בשורה למשהו טוב יותר. 

מיד לאחר מכן החל החלק האומנותי עם המוזיקאים שאול ויוליה, שהופיעו בפנינו בשירה ונגינה על מבחר רב של כלים מוכרים וגם שאינם מוכרים , כמו למשל כינור מוזר ללא תיבת תהודה וחליל קטנטן, כשהוא מדגים בפנינו את הנגינה בכל הכלים. הקהל הצטרף לשירה בהתלהבות גדולה ובמחיאות כפיים סוערות. שאול סיפר לנו מעט אודות עצמו, יוליה אשתו וילדיהם ועל דרכם המשותפת במוסיקה. כמו כן נתן דברי רקע על היצירות שניגנו, על המלחינים והכלים. מבחר היצירות ששמענו היה מגוון ומלהיב ביותר. אכן עברנו חוויה מיוחדת ומהנה מאוד.
ואנו נמשיך את המנגינה שלנו בבריאות טובה בכוח ומרץ כפי שעשינו עד כה.

כתבה וצילמה: הדסה שפינר

  • הצהרת נגישות -
  • מתנסנט | חוגים