בית התרבות
מתנ"ס גושן - קהילה זה כוח
חוגים לכל הגילאים , הרצאות , סדנאות ,תערוכות, ירידים ,מרכז למידה ,פעילות גופנית ואורח חיים בריא .
מנהלת: שרון כהנא
רח׳ קק"ל | טל: 04-8714483
מזכירת המתנ"ס – קורל אביטן
רחוב קק"ל 23 , טל' 04-8714483
ניתן לשלוח הודעת ווטסאפ בכל שעות היום ,מענה להודעה ינתן בשעות הפעילות
לצפייה בחוברת לחצו כאן
חוג | ימים | שעות |
חוגי ילדים | ||
קורס אופיס ובניית משחקים בתלת מימד ויצירת אנימציות | ראשון | 16:00 |
ספורט גן | שני | 17:00 |
ספורט לנוער | ראשון, רביעי- בנים | שני, חמישי - בנות | 16:00 |
אקרובטיקה | חמישי | 17:15 |
טאקוונדו | שני, רביעי | 17:00-גילאי 3.5-5 18:00-גילאי 6-9 19:00-גילאי 10-18 |
הוקי גלגיליות | שני | 12:45 - א'-ג' 13:30 - ד'-ו' |
קרקס | שלישי | 16:00 |
היפ הופ | שלישי | 17:15 |
תאטרון | חמישי | 17:15 - גילאי א-ג 18:15 - גילאי ד-ו |
אילוף כלבים | חמישי | 19:30 |
ממציאים צעירים / ממציאות צעירות | רביעי | 17:00 |
ציור טיסנאות ותעופה | רביעי | 18:00 |
רובוטיקה | שלישי | 16:30 -גילאי א-ב 17:45 - גילאי ג-ה |
שחמט | ראשון , שני, שלישי | 16:30 - יום א' 15:30 - יום ב' 15:00 - יום ג' |
ציור | רביעי | 17:00-גילאי 9-6 18:30-גילאי 15-10 |
שילוב אומנויות | שני | 16:00 - גילאי 10-8 18:00 - א'-ב' |
חוגי מבוגרים | ||
מרכז למידה מהל"ב - שפה/חשבון/אנגלית איריס גרציאני – 050-2846173 | ||
ספורט | ||
פלדנקרייז | רביעי | 08:00 |
בונה עצם + פילטאיס | ראשון, שלישי, רביעי | 18:15 - יום א' 09:30 - יום ב' 10:00 - יוםג' |
פילטאיס | שלישי | 20:00 |
ריקודי עם | ||
ריקודי עם | שלישי, ראשון | 09:00 - שלישי 19:00- ראשון |
חוגי העשרה | ||
תנ"ך | ראשון | 09:00 |
קורס מחשבים | ||
קורס מחשבים | שלישי | 10ף30 |
אנגלית | ||
מתחילים / מתקדמים | שני | 09:00 - מתחילים 11:00 - מתקדמים |
שילוב אמנויות | ||
שילוב אמנויות | רביעי | 09:00-13:00 |
ציור | ||
ציור | ראשון, שלישי, חמישי | 09:00 - א' 16:00 - ג' 09:00 - ה' |
שפת גוף | ||
שפת גוף | שלישי | 10:00 |
תוכנית הרצאות
נפלאות התבונה המקראית
ימי ראשון בשעה :30:10
עלות הרצאה :35 ₪
10.10.2021 - מחווה ללילית –אשת חיל מול האישה המפתה
14.11.2021 – שכרות נוח וקללת כנען – למה קולל כנען?
12.12.2021 – חטאי סדום ולוט ובנותיו – ומה הקשר בין השניים?
16.01.2022 – יוסף ואחיו – מי מכר את יוסף ?
מרצה : רבקה חגג
סופרת ומרצה בכירה לתנ"ך ,בעלת תואר שני במדעי היהדות וכותבת
הרומן " המלכה משומרון"
מסע עולמי בכורסא
ימי ראשון בשעה:30:10
עלות הרצאה :10 ₪
24.10.2021 – חגיגות הסתיו באמריקה –סיפורו של מסע בסתיו באזור ניו
אינגלנד,מסורת חגיגות הסתיו וחג "האלוויין "
21.11.2021 – מלפיד המכבים לפסל החירות –מסע עולמי שתחילתו במרד המכבים וחג
החנוכה והמשכו חובק עולם
26.12.2021 - רומנטיקה וטרגדיה בצפון איטליה – מסע רומנטי בערים האיטלקיות
העתיקות של עמק הפו
30.01.2022 – נפלאות הטבע בדרום הודו – טיול בעקבות עולם הטבע העשיר של דרום הודו
20.02.2022 – תעלומת פטרה –הסלע האדום – פטרה, העיר המסתורית שהוכרזה כאחד
משבעת פלאי עולם החדשים
20.03.2022 - מפורים לטהרן- יהדות מול האיום הארי
מרצה: שלמה פיליבה
גאוגרף ומזרחן ,צלם גאוגרפי וחוקר תעלומות על פני תבל
גנטיקה
ימי חמישי בשעה :00:10
עלות הרצאה :35 ₪
14.10.2021 - תולדות האנושות –גרסת הגנום .
18.11.2021 – עולם חדש מופלא – מהפכת ההנדסה הגנטית
09.12.2021 – צדק במחנה –על דנ"א,גנטיקה ופשע
מרצה: ד"ר דני זאבי
חוקר גניטיקה וראש החוג לביוטכנולוגיה במכללה האקדמית הדסה
בירושלים.בעל דוקטורט ממכון ויצמן .ביצע מחקר פוסט –דוקטורט
באוניברסיטת פרינסטון ו UCLA
מועדון גושן "לחיות טוב" הרצאות, סדנאות, דוכנים
14.09.2021 - ערב לנשים בלבד
23.09.2021 – יריד עתיקות
11.11.2021 | 07.04.2022
16.12.2021 | 12.05.2022
13.01.2022 | 02.06.2022
10.02.2022 | 07.07.2022
03.03.2022 | 11.08.2022
בכל חודש תפורסם תוכנית ההרצאות המלאה