לפעילות עד הבית לחצו כאן!

חיפוש באתר

אירועים

סאלח שבתי (מחזמר)

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

הפקתו של מאור מיימון

 

המחזמר הישראלי המצליח והאהוב בכל הזמנים בהפקה חדשה ומרהיבה לרגל חגיגות 70 שנה למדינת ישראל

סאלח שבתי

נתן דטנר בתפקיד סאלח שבתיהפקת ענק בהשתתפות עשרות שחקנים, זמרים, רקדנים ובליווי תזמורת חיהובהשתתפות: שרונה אלימלך, הראל מויאל/שמעון חאבה, גל אמיתי, רוני נדלר, מיטל נוטיק, אריה מוסקונה, שלום שמואלוב, יוסי סגל, דידי גת, דורון אורן, הילה מערבי, ענת סלונים ועוד.

סאלח שבתי עלה לראשונה כסרט הקולנוע ישראלי בכיכובו של חיים טופול, הוא זכה בפרס הסרט הזר הטוב ביותר בגלובוס הזהב, ואף היה הסרט הישראלי הראשון שהיה מועמד לפרס האוסקר לסרט הזר.בשל הצלחתו העצומה, הפך "סאלח" למחזמר והוצג בתיאטרון הלאומי הבימה ובכיכובו של זאב רווח, המחזמר הפך להצלחה חסרת תקדים. מאז ועד היום, סאלח שבתי נחשב למחזמר הישראלי המצליח ביתר בכל הזמנים.

סאלח חוזר לבמות לרגל 70 שנה למדינת ישראל...סאלח שבתי, עולה לישראל מאחת מארצות הרב יחד עם משפחתו המורחבת, אשתו אתרוגה וחמשת ילדיו.בשנות ה 50, מעט אחרי הקמת המדינה, עם הגיעו לישראל, נשלח סאלח למעברה. הוא מתרגל במהירות לחיי המקום ואף מגיע למעמד של מנהיג הקהילה, שנמצאת ליד קיבוץ אידאלוגי. עם התקרבות מועד הבחירות, נציגים ממפלגת שונות מציעים לסאלח הצעות שונות ומבקשים בתמורה שיפעל כקבלן קולות וידרבן את כל אנשי המעברה להצביע עבורם. אבל סאלח הוא אדם ישר ותמים מטבעו, הוא מתמודד עם הביוקרטריה הישראלית הצעירה ומנצל את חולשותיה הידועות ובסוף מנצח אותה וזוכה לדירת שיכון חדשה בישראל.

 

בהשתתפות: נתן דטנר, שרון אלימלך, הראל מויאל / שמעון חאבה, גל אמיתי, מיטל נוטיק, רוני נדלר, אריה מוסקונה, יוסי סגל, שלום שמואלוב, יואב בר לב, דידי גת, דורון אורן, הילה מערבי, ענת סלונים, רביב מדר, מוטי חובה, איתי איפרגן, ניצן יענקלוביץ, ברק ביטון, יעל חיימובסקי, ליטל ממן, שירה גבעון, מיטל סגל, עדי בן שושן, נויה עזריה, ים טנא ולנסי


מחזמר מאת: אפרים קישון
לחנים: כלת פרס ישראל aהירש
פזמונים: חיים חפר
בימוי וכוריאוגרפיה: עומר זמרי
הפקה מוסיקלית: שמוליק נויפלד

 

 

 

 

לפרטים נוספים: 04-8806019

 

לחץ למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
  • מתנ"ס קרית מוצקין
  • מורדי הגטאות 17
  • קרית מוצקין
  • 04-8306666
  • פקס: 04-8306661
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות