חיפוש באתר

אירועים

הרצאה: החיים זה הכל

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

 

אסנת שיר – וישינסקי בהרצאה משעשעת, מרגשת ומעצימה.
בהרצאה "החיים זה הכל" מספרת אסנת על המסלול אותו עברה בדרך להגשמת חלומה לעמוד על במה מקצועית, ועל הערב ששינה את חייה ואשר בעקבותיו הפכה לדמות מוכרת וידועה בכל בית בישראל.
אסנת משתפת את הקהל בשבר הגדול בחייה - אובדן בנה ליאור בשנת 2004 במהלך פעילות מבצעית בציר פילדלפי, אירוע שגדע באחת גם את הקריירה שלה, ועל הדרך אותה עשתה מהרגע שבו בחרה, למרות הכל, לדבוק בחיים.
אסנת מספרת על הרגע בו החליטה להציב את האנשים החיים צעד אחד לפני המת, ולהעניק את מלוא הכוח והאופטימיות שבה, לשתי בנותיה דנה ולירון, ומתארת את הדרך הלא פשוטה שעשתה עד לרגע בו הצליחה לחזור ולהופיע ואפילו להצחיק.
באומץ לב ובכנות אסנת חושפת את הדרך האישית, הפנימית והכל כך מורכבת, שהביאה אותה לידי החלטה לבחור לחיות חיים מלאי משמעות כשהבמה היא חלק בלתי נפרד מאלה.
אסנת מונה חמש תחנות בחייה: הגשמה, התרסקות, התבוננות, התחברות והתעוררות, מתעכבת על התובנות שנבטו בה כבר ב"שבעה" ואשר היוו את הבסיס לדרך בה בחרה להתמודד עם המהפך האישי והמקצועי בחייה, ועל הבחירה, עבורה ועבור הסובבים אותה, בחיים טובים שמחים ומספקים.
אסנת מאמינה כי יש להביט למציאות בעיניים, ומתוך ההבנה כי יש דברים שאין ביכולתנו לשנות, יש לשנות את דרך המחשבה ואת הבחירות שלנו.
מאז מותו של בנה ליאור, אסנת נמצאת בתהליך של קבלה, צמיחה והתעצמות, בוחרת שלא לוותר לעצמה ונמצאת במסלול אינסופי של שיפור עצמי ודיוק. אסנת מאמינה שכל אתגר הניצב בפנינו 'הגיע אלינו' על מנת שנבחר בדרך התמודדות כזו, שתצמיח ותעצים אותנו, ותשמש כטריגר לפעולה.
אסנת מוצאת כי הייעוד שלה בחיים הוא לעודד ל"ראייה נוספת" – פנימית - של הזולת, על מנת שכל פרט יימצא את הדרך, הייחודית לו, להיטיב עם עצמו ועם הסובבים אותו, וזאת באמצעות יכולותיה; עמידה על במה בכל פורמט אפשרי, כתיבה, אימון אישי וקבוצתי.
ההרצאה מחולקת לשני חלקים מרכזיים. החלק הראשון קליל והומוריסטי והשני עוסק בצמיחה והתעצמות מתוך משבר.
אורך ההרצאה – עד שעה וחצי.

תגובות הקהל:
"זה הרגע הכי טוב, ברגע זה ואין רגע אחר זולת הנוכחי הפלאי"...
זו היתה התחושה שהשרת על 250 מתנדבות המרכז הרפואי, עלי ועל כולנו, בהופעתך הקסומה והמרגשת לציון "יום האישה הבינלאומי". ככל שאשתדל להיטיב לבטא במילים את המסרים שהעברת בדרכך המיוחדת, הן במלל והן בשיר, לכל אחת ואחת שנכחה באולם, לא אצליח. במילה אחת – באויר ריחפה אהבה. אין ספק שהדרך הקלה להיות אהוב, זה פשוט לאהוב, ואת אהבת אותנו ואנחנו אותך. תודה אסנת, מאחלת לך ימים של אושר, אהבה, המשך עשייה מבורכת. שירה נצר
מרכזת הדרכה, השתלמויות ומתנדבים במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי (בי"ח איכילוב)

"ברצוננו להודות לך על המפגש המרגש "החיים זה הכול" שבו הופעת בפני כלל עובדי המרכז הרפואי בני ציון. עברו מספר ימים אחרי המופע, ההתרגשות חלפה אך ההדים החמים של עובדי בית החולים עדיין נשמעים רבות. כולנו התרגשנו, צחקנו, נפעמנו והשכלנו במהלך המפגש, פשוט נכנסת לליבנו." דליה ביאר ומירב פרנציס עו"סיות תחום שוויון מגדרי המחלקה לעבודה סוציאלית

"... בהרצאה אסנת מספרת את סיפור חייה, הכולל הגשמת חלומות, משבר אישי בשל אבדן בנה ודרך התמודדות אישית שהובילה אותה לבחור בחיים מלאי משמעות. אסנת מובילה את הצופים להכרה שיש ביכולתנו לשנות את דרך המחשבה ואת הבחירות שלנו. ההרצאה כולה מלווה בשירים, בדיחות, חיקויים, נוסטלגיה. הסיפור עצמו הוא סיפור של תהליך התמודדות עוצמתי ביותר שמסופר בצורה נעימה וחווייתית שאיפשר לכל המשתתפים להתחבר. מומלץ מאוד." אורטל הרצוג מנהלת תחום הדרכה הממונה על שיויון מגדרי ויועצת המנכ״ל לקידום נשים

 

לפרטים נוספים: 04-8806019

 

לחץ למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
  • מתנ"ס קרית מוצקין
  • מורדי הגטאות 17
  • קרית מוצקין
  • 04-8306666
  • פקס: 04-8306661
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות