דף הבית     אודות     הודעות     פעילויות ברשת     קישורים     צור קשר

XX חוגים

מיטב החוגים המועברים על ידי מיטב המדריכים:עיצוב וחיטוב, אירובי רצפה, אירובי מדרגה, ריקודי בטן,ריקודי עם,פיטבול,שרירי הליבה, פילאטיס, יוגלטיס, פלדנקרייז, קיקבוקסינג, ספינינג, ברידג', חיטוב רטוב,זומבה , כדורגל, כדורסל ,וקראטה.

לוח פעילות קאנטרי "ספורטלי" ספטמבר אוקטובר 2009   יום ב' עיצוב סטטי מירב 07:10 08:00 נרקיס  חיזוק דינמי שיר 08:00 08:50 נרקיס  חיטוב רטוב הילה 08:00 08:40 בריכה  חיטוב רטוב שיר 09:00 09:40 בריכה  התעמלות כללית אילנית 09:00 09:40 רקפת  התעמלות כללית אריאלה 08:55 09:40 נרקיס  התעמלות כללית אריאלה 09:45 10:30 נרקיס  מודעות עצמית דרך תנועה ליליה 10:35 11:25 נרקיס  מודעות עצמית דרך תנועה 12:20 11:30 נרקיס  יוגלטיס רובי 16:00 17:15 נרקיס  קראטה (5-8) אריק וולך 16:00 16:55 רקפת  קראטה (8-12) אריק וולך 17:00 17:55 רקפת  עיצוב מדגרה  אילנית 18:00 18:50 נרקיס  עיצוב אילנית 19:00 19:50 נרקיס  ספינינג מיטל 19:00 19:50 ח.כושר  כדורגל רוני 19:30 21:00 מגרש  פיטבול לירז 20:00 20:50 נרקיס  פילאטיס לירז 21:00 22:15 נרקיס

זומבה אודליה 21:50 21:00

יום ג' עיצוב דבורה 07:30 08:20 נרקיס   התעמלות כללית דבורה 08:30 09:20 נרקיס  חיטוב רטוב שיר 08:30 09:20 בריכה  חיטוב רטוב שיר 09:20 10:00 בריכה  התעמלות כללית דבורה 09:30 10:20 נרקיס  יוגלטס ג'ין 10:30 12:00 נרקיס  פילאטיס שיר 12:05 12:55 נרקיס  ריקודי בטן ילדים מיכל 17:00 17:50 נרקיס   עיצוב דינמי אלכסיי 17:50 17:00 נרקיס  קיקבוקסינג אלכסיי 18:50 18:00 נרקיס  שרירי הליבה אילנחת 19:50 19:00 נרקיס  ספינינג מיטל 20:00 19:00 ח.כושר  פיטבול לירז 20:50 20:00 רקפת  ריקודי עם למתחילים יואב 20:30 20:00  ריקודי עם – מתקדמים יואב בשן 20:3022:00 נרקיס

יום ד'    התעמלות כללית שיר 07:10 08:00 נרקיס  חיטוב רטוב אריאלה 08:10 08:50 בריכה מתיחות רובי 08:50 08:00 נרקיס  עיצוב שיר 08:10 09:00 רקפת  התעמלות כללית אילנית 09:05 09:55 רקפת  התעמלות כללית אריאלה  09:05 09:55 נרקיס  חיטוב רטוב שיר 09:00 09:40 בריכה  יוגלטיס אליזבת 10:00 10:50 נרקיס     קראטה (5-8) אריק וולך 16:00 16:55 רקפת  קראטה (8-12) אריק וולך 17:00 18:00 רקפת  מדרגה אילנית 17:00 17:50 נרקיס  עיצוב אילנית 18:00 18:50 נרקיס  ריקודי בטן מיכל 19:00 19:50 נרקיס  ספינינג אלדד 20:00 21:00ח.כושר  כדורגל רוני 19:30 21:00 מגרש  מודעות עצמית דרך תנועה ליליה 20:00 20:50 נרקיס  פילאטיס רויטל 20:55 22:10 נרקיס

יום ה' עיצוב מירב 7:55 7:10 נרקיס חיטוב רטוב אריאלה 08:00 08:40 בריכה  עיצוב מירב גבע 08:50 08:00 נרקיס  פילאטיס אריאלה 09:05 09:55 נרקיס  פילאטיס אריאלה 10:00 10:50 נרקיס מודעות עצמית דרך תנועה ליליה 11:00 11:50 נרקיס  יוגלטיס אליזבת 12:00 12:45 נרקיס  ריקודי בטן ילדים מיכל 16:00 16:50 נרקיס  ריקודי בטן מיכל 17:00 17:50 נרקיס  אירובי דאנס גילת 18:00 18:50 נרקיס  עיצוב  גילת 19:00 19:50 נרקיס  ספינינג מיטל 21:30 20:30 ח.כושר    יוגלטיס אליזבת 20:00 21:30 נרקיס

יום ו'   חיטוב רטוב הילה 08:00 08:40 בריכה  קיקבוקסינג אלכסיי 08:00 08:50 נרקיס  בטן/ירכיים אריאלה 09:00 09:50 נרקיס ספיניניג מיטל 09:50 09:00 ח. כושר  פילאטיס אריאלה 10:00 10:50 נרקיס  עיצוב אריאלה 11:00 11:50 נרקיס  מודעות עצמית דרך תנועה ליליה 12:00 13:30 נרקיס  ספינינג מיטל 12:00 13:00ח.כושר        ריקודי עם – מתחילים יואב בשן 15:00 16:00 נרקיס  ריקודי עם –תחיל/מתקדמים  יואב בשן 16:00 17:00 נרקיס  ריקודי עם – מתקדמים  יואב בשן 17:00 19:00 נרקיס

יום שבת

** לספינינג יש להירשם בקבלה

 

 

 
    0 עד 120


    ב' ג' ד' ה' ו' ש' 





אתר זה נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים |  לוח שנה להדפסה