רשת המתנ"סים קרית מוצקין - מי אנחנו

דף הבית     אודות     הודעות     פעילויות ברשת     קישורים     צור קשר
מי אנחנו?

רשת המתנ"סים של קרית מוצקין חוגגת השנה 16 שנות פעילות עניפה, בה לוקחים משתתפים אלפי תושבים בעיר, בני כל הגילים: הגיל הרך, בני נוער, מבוגרים וגימלאים. כולם מוצאים את הפעילות המתאימה להם.בעזרת איתור הצרכים של הקהילה, נבחרות פעילויות שנותנות מענה לתושבים. מידי שנה מערך החוגים משתנה , מגוון ההרצאות , ענפי הספורט מתרחבים ועוד פרוייקטים ייחודיים כגון: פיתוח קאנטרי ספורטלי, גן החיות וכו'. הכל נעשה תוך כדי שמירה על מקצועיות ושאיפה למצוינות.

ברשת מגוון רחב של פעילויות שמותאמות לגילאים ולתחומי עניין . הכל נעשה תוך כדי איתור הצרכים של הקהילה.

רשת המתנ"סים שמה לה למטרה להרחיב את קהל המשתתפים ותוך כדי לבדוק את מידת שביעות רצון. הכל נעשה תוך כדי מגמת שיפור איכות השרות בשלוחות הפרוסות ברחבי העיר ושמירה על מקצועיות וחדשנות.מדור הגיל הרך מתרחב מידי שנה , נפתחים צהרונים חדשים ורשימות ההמתנה ארוכות , כך גם במעון. הקאנטרי ספורטלי מגדיל את מס' המנויים ולשם כך מרחיבים את חדר הכושר, מחדשים מלתחות וחדרי חוגים.

בימים אלו עומדים להסתיים השיפוצים במתנ"ס גושן שמהווה מרכז העשרה לגמלאים. במתנ"ס משתתפים מאוד גימלאים שפעילים במגוון פעילויות המותאמות לגיל ולקו הבריאות.

מדור הנוער שמרוכז במתנ"ס אלי כהן, גדל למימדים שאינו יכול להכיל המתנ"ס. ארגוני הנוער מונים מאות בני נוער שפעילים מידי יום במתנ"ס. הרוח ההתנדבותית מרחבת על ראשם ביחד עם הקניית ערכים חברתיים.

מדור הספורט מגדיל את מימדיו בכל התחומים- כדורסל , כדוריד, שחיה ועוד. הליגות השונות מייצגות את העיר בכבוד וזוכות להיגשים רבים בארץ. יחד עם זאת ישנם אירועים ייחודים של הספורט כגון- "סובב מוצקין", ספורטיאדה וכו'.אתר זה נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים |  לוח שנה להדפסה